Haber

ÂLÂ Parti Sözcüsü’ne çifte şok!

İmza günü için Kırşehir’de düzenlenen kitap fuarı programına gelen Zorlu, parti binası önünde partililerle sohbet etti. Zorlu, “Yıllarım, çocukluğum Kırşehir’de geçti. Buradaki esnafın hepsi benim kardeşim, kardeşim.”

14 Mayıs seçimlerinden sonra İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’e başbakanlık yolunun açılacağını belirten Zorlu, “15 Mayıs sabahı Türk kadını çok daha güçlü, daha memnun, başı ve omuzları dik uyanacak. . Meral Akşener’e başbakanlığın yolu açılacak.”

CHP SEÇMENİNDEN SOĞUK DUŞ

Güçlüli, parti binası önünde yaptığı konuşmanın ardından Ankara Caddesi’ndeki esnafı gezdi. Başına ‘CHP’ logolu şapka takan bir seçmen, “Burada ayrı ayrı seçime girmeyecektik. Partimizde İYİ Parti’den aday olacaktı. O zaman 2 tane alırdık” diyerek Zorlu’yu durdurdu. Seçimlerde Kırşehir’de ittifak olsaydı daha güçlü olurduk.” gösterdi.

2. DERECEDEKİ ADAYLAR İTİRAZ ETTİ

İkinci sıra adayı Asaf Kayaoğlu’nun Zorlu’nun Kırşehir ziyaretlerine katılmaması protesto olarak algılandı. Güçlü esnaf gezisinin ardından kitap fuarı alanına gitti. Orada gazeteci Mustafa Balbay ile uzun süre görüştükten sonra Güçlü, Balbay imzalı defteri eline aldı.

cesme-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu